Binlerce yıldır süregelen paha biçilmez kültür mirasımızı korumak, gelecek nesillere doğru aktarmak ve tüm dünyanın gözlerine, yüreklerine, Anadolu’nun kutsal kültürünü anlatarak unutulmaz bir lezzet sunma sırası artık bizim.

Def Dance Academy dans topluluğu bünyesinde barındırdığı Türkiye ve dünyanın gözbebeği saydığı önemli konservatuarların ilgili bölümlerinden mezun, deneyimli ve dinamik kadrosuyla hayallerindeki takımı oluşturmuştur. Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp, geçmişle harmanlamasını bilen, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan yapısıyla dikkat çekmektedir. Temel değerlerini, iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden, devamlılık ve saygınlık esası üzerine yapılandırmayı hedefler.

Ürettiği sıra dışı projelerle ulusal ve uluslararası tüm şirket, kurum, kuruluş ve okullara eğlence ve eğitim hizmeti veren markamız, Türk kültürünü tüm dünyaya iz bırakır bir biçimde sunmayı ilke edinmiştir. Anadolu efsanelerinden örneklerin saygıyla anlatılarak dans ve ritimle vücut bulduğu Def Dance Academy profesyonel dans topluluğu ayrıca, Türk ve dünya dans formlarını ve geleneklerini, Türkiye’nin doğal güzellikleri içinde eğlenerek öğrenme fırsatı yaratır. Ulaşabildiğimiz tüm dünya insanlarının özelinde her daim Anadolu kokan bir anı paylaşmak amacıyla yeni projelerine her geçen gün yenisini ekleyerek hayallerinize ortak olmaya hazır. Zamanda yolculuk sırasında, kaçırdıklarınızı yakalamak, zamanın dışına çıkıp kendi hayal perdenizi aralamaksa vakit, artık sahne sizin...

Paylaşımlarımıza Gözatın
Def Dance Academy, ürettiği sıra dışı projelerle ulusal ve uluslararası tüm şirket, kurum, kuruluş ve okullara eğlence ve eğitim hizmeti veren markamız, Türk Kültürünü tüm dünyaya iz bırakır bir biçimde sunmayı ilke edinmiştir.
İletişim